BLACK FRIDAY

50 % sleva

Pospěšte si! Do konce akce zbývá jen

Již používám Reservanto

Chci vyšší variantu
+ 100 % délky předplatného ZDARMA

Účet už mám, chci jej povýšit a získat dvojnásobné období.

Chci aktuální variantu
+ 10 až 100 % délky předplatného ZDARMA

Účet mám, nechci ho povýšit, ale chci získat
za každý 1 rok navíc 10 % délky předplatného ZDARMA

Ještě Reservanto nemám

Chci založit účet
a k tomu 100 % délky předplatného ZDARMA

Účet ještě nemám, zvolím se délku předplatného a stejnou délku dostanu navíc ZDARMA.

Noví zákazníci:

Pokud si v období od 25.11. do 29.11. (včetně) objednáte libovolně dlouhé (1 měsíc až 10 let) předplatné rezervačního systému, dostanete od nás na základě e-mailové žádosti ještě jedno stejně dlouhé období ZDARMA.

Stávající zákazníci:

K prodloužení vaší aktuální varianty na další 1 - 10 let v období od 25.11. do 29.11. (včetně) získáte za každý rok dalších 10 % období ZDARMA. Pokud např. ke svému předplatnému přikoupíte další 2 roky, získáte cca 5 měsíců navíc zdarma.

Pokud si v období od 25.11. do 29.11. svou aktuální variantu předplatného navýšíte na libovolně dlouhé období, dostanete od nás na základě e-mailové žádosti nebo vyplnění objednávky na této stránce ještě jedno stejně dlouhé období ZDARMA.

Podmínky akce:

Bonusové období zdarma, bude přiznáno všem novým i stávajícím zákazníkům, kteří v období od 25.11. do 29.11. (včetně) dokončí objednávku jakékoliv placené varianty rezervačního systému Reservanto, uhradí ji do 3.12.2019 a odešlou žádost o připsání výše popsaného období buď e-mailem na adresu podpora@reservanto.cz nebo vyplněním objednávky na této stránce.